Marmara Şirketler Grubu GEÇMİŞTEN GELEN KÖKLÜ TECRÜBEMİZİ KURUMSAL DEĞERLERİMİZLE BİRLİKTE GELECEĞE AKTARIYORUZ...

Hızlı Tüketim

Lila Kağıt

Dünya standartlarında temizlik kağıtları üretmek, ülkemizdeki hijyenik ve sağlıklı kağıt malzemesinin kullanımını artırmak ve gelişen Türkiye pazarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2004 yılında temizlik kağıtları sektörüne yatırım kararı alan Marmara Şirketler Grubu tarafından 2005 yılında Çorlu’da kurulan Lila Kağıt, 2007 yılının Kasım ayında üretime başlamıştır. Toplamda 100.000m2’lik bir alanda kurulmuş olan Lila Kağıt, 2012 yılı Ocak ayında tamamlanan yeni yatırımıyla, kağıt üretiminde 150.000 ton kapasiteye ulaşmanın ilk adımını atmış, sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa ,Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs altındaki en büyük kağıt üretim tesisi olmuştur.

Lila Kağıt en son teknolojilerle ürettiği yenilikçi, kaliteli ve iddialı ürünleriyle Türkiye temizlik kağıtları pazarında lider olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda Sofia, Maylo ve Berrak ve markaları altında topladığı tuvalet kağıdı, kağıt havlu, kağıt peçete ve kağıt mendil çeşitleriyle tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

http://www.lilakagit.com.tr/


Markalarımız

Ev Dışı Kanal


It might seem a bit presumptuous to label a replica watches sale worthy of a museum, but it was only called that after the fact. You see, the replica watches uk was designed by famous modern artist Nathan George Horwitt. His interpretation of the rolex replica sale was so influential that it was selected for the permanent collection at the Museum of Modern Art in New York. The original design has been on display since 1960. It was the first replica watches sale ever awarded this honor. What’s so special about the rolex replica sale? Its classic black dial and single gold marker at the twelve o’clock position started a trend toward simplicity and minimalistic design. The replica watches sale dial is round and the watch hands are slender and silver-toned. The design was based on the ancient sundial.