Marmara Şirketler Grubu GEÇMİŞTEN GELEN KÖKLÜ TECRÜBEMİZİ KURUMSAL DEĞERLERİMİZLE BİRLİKTE GELECEĞE AKTARIYORUZ...

İşe Alım

Marmara Şirketler Grubu, başarıya giden yolda ekibi oluşturan bireylerin performans ve yetkinliklerinin en önemli değerlerden biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma süreci uygulamaktadır.

Marmara Şirketler Grubu iş başvurularını internet kanalıyla kabul edip, yine aynı kanalla tek tek cevaplamaktadır. Açık pozisyonlar için uygun adaylar görüşmeye çağrılmaktadır. Görüşme süreci olumlu sonuçlanırsa İnsan Kaynakları Bölümü tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler adaya verilmektedir. Adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanmaktadır.

İşe alım süreci devam etmekte olan açık pozisyonları görmek için Kariyer.net logosu üzerine tıklayınız


Eğitim

Her çalışanının gelişim planında eğitim önemli bir yer tutmaktadır. Her pozisyon için belirlenmiş olan eğitim programı yanı sıra kişinin ihtiyaçlarına göre gereken eğitimler belirlenerek İnsan Kaynakları Bölümü’ne bildirilmektedir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan eğitim planlaması çerçevesinde eğitimler gerçekleştirilmektedir.

Marmara Şirketler Grubu bünyesinde görev yapan değerli yöneticilerimizle yapılan işbirliği sayesinde şirketimizde görev alan tüm personelimiz “Geliş Geliştir Günleri” adı altında düzenlenen eğitim seminerleriyle birbirinden farklı pek çok eğitime katılma olanağı elde ederler.

Marmara Şirketler Grubu iş yapış yöntemleri de İnsan Kaynakları Bölümü tarafından oryantasyon programlarında aktarılmaktadır. Marmara Şirketler Grubu 250 yıllık farklı sektör tecrübelerine dair birikimleri çalışanlarına işbaşı ve sınıf eğitimleri ile aktarmaktadır.


Performans Yönetimi

Marmara Şirketler Grubu İnsan Kaynakları’nın en önemli hedefi, yüksek performanslı, şirkete değer katabilen bir ekiple sürekli gelişimi sağlamaktır.

Çalışanların şirket hedeflerine paralel olarak bireysel çalışma ve gelişim planlarını yöneticileri ile birlikte hazırlamalarının ardından yılda iki defa performans görüşmesi yapılarak çalışanın gösterdiği performans, gelişim ihtiyaçları ve kariyer potansiyeli değerlendirilir.

Performans değerlendirmesi elde edilen sonuçlar, yetkinlik değerlendirmesi ise pozisyonların gerektirdiği yetkinlikler üzerinden yapılmaktadır.

Marmara Şirketler Grubu için kariyer yolu sadece bir üst pozisyona geçmek değil, aynı pozisyonda yetki ve sorumlulukların performansa bağlı olarak artmasıdır. Bu nedenle kişisel gelişimin devamlılığı sürekli hedeflenen kriterlerden biridir. Yıllık olarak planlanan eğitim programları da bu hedefi destekleyici niteliktedir.


Ücretlendirme ve Ek Menfaat

Marmara Şirketler Grubun'da ücret ve ek menfaatler politikamız; temel olarak, işin gerektirdiği ve kişilerin sahip olduğu yetkinlikleri, iş bazında sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübesini esas alan, "yüksek performansı ödüllendirmeyi" hedefleyen, adil bir sisteme dayanmaktadır.

Çalışanlarımızın ücretleri; şirket içi denge, bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, piyasada hedeflediğimiz konumlanma ve ekonomik göstergeler doğrultusunda, her yıl ocak ayında değerlendirilip güncellenmektedir.

Tüm çalışanlarımıza,

  • Yemek ve ulaşım hizmetleri
  • Revir ve işyeri hekimi
  • Kaza/Özel Sağlık sigortası
  • Yılda iki defa üniforma temini-mavi yakalı personel için sağlanmaktadır.


Sosyal Olanaklar

Çalışanlarımız tarafından her işyerinde kurulan Sosyal Komiteler kendilerine ayrılan bütçe ile yurt içi geziler, spor turnuvaları, kültür ve sanat etkinlikleri, piknik ve parti gibi çeşitli sosyal faaliyetler düzenleyerek günlük yoğun tempo esnasında bizlere yaşama sevinci aşılayacak ve birlik duygusunu güçlendirecek fırsatlar yaratmaktadır.


Take for instance replica watches sale, that doesn’t have a Woody Allen but the sheer fun created is excellent to breitling replica uk. Internet serves as the best reservoir of such films, and you can Download Comedy Movies from the internet as much as you want! There are many kinds of comedy films, like rolex replica sale that often involves an illicit scandal over love or any other matter that takes a funny turn. replica watches sale is an excellent example of a romantic comedy and a classic one at that! Who can forget how Harry and Sally kept bumping into each other in some funny replica watches or the other! It was amazingly beautiful, with rib-tickling humor at the same time. You can rolex replica sale Comedy Movies Online in excellent picture and sound quality and enjoy the best laughs of your life!