Marmara Şirketler Grubu GEÇMİŞTEN GELEN KÖKLÜ TECRÜBEMİZİ KURUMSAL DEĞERLERİMİZLE BİRLİKTE GELECEĞE AKTARIYORUZ...

Ödüllerimiz

Maylo, reklam filmiyle Kristal Elma’yı alınca yine “Büyüksün Maylo” dedirtti. (22 Haziran 2009)

“Büyüksün Maylo” sloganıyla yola çıkan Maylo’nun en büyük özelliği benzerlerinden iki kat daha büyük olması. Çünkü Maylo tuvalet kağıdı ve kağıt havluda, Maylo’nun bir rulosu iki standart ruloya eşit.

Maylo’nun reklam kampanyası da tamamen bunu vurguluyor. Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin hazırladığı kampanya, ikisi tuvalet kağıdı, biri kağıt havlu olmak üzere üç filmden oluşuyor. Maylo’nun standart kağıtlardan iki kat büyük olması üzerine esprilerle kurgulanmış filmlerde; bir çocuk arkasına bağlanmış tuvalet kağıdıyla bakkala gönderiliyor, bir başka filmde iki çocuk birden mumyalanıyor, bir diğerinde ise gülle atmada kırılan dünya rekoru mesafesi Maylo ile ölçülüyor.

Çocuğun bakkala gönderildiği film Ev Bakım ve Temizlik Ürünleri TV Filmi kategorisinde Kristal Elma’yı aldı. Böylece çok oturmuş bir pazarda kısa bir süre içinde güçlü markaların arasından sıyrılan Maylo hem pazarlama hem de iletişimde büyük bir başarıya imza atmış oldu. Ödüllü reklam filminin reklam yazarı Emrah Akay, sanat yönetmeni Kerem Altuntaş, yönetmeni ise Ömer Faruk Sorak.


Başarı Sertifikalarımız

Marmara Pamuklu Mensucat, kurulduğu günden itibaren yatırımlarına devam etmiş ve 90’lı yıllarda “Türkiye’nin en büyük entegre pamuklu iplik ve boyama” tesisi haline gelmiştir. Alanındaki yurtiçi liderliği, yurtdışı pazarlara yayma hedefiyle ilerleyen Marmara Şirketler Gurubu, Türkiye’yi İngiltere, Amerika ve Brezilya Pamuk ve Tekstil borsalarında, oda ve iş geliştirme konseylerinde yıllarca temsil etmiştir. Tekstil alanındaki yoğun ve istikrarlı ihracatı sayesinde, İstanbul Tekstil ve Türkiye ihracat birlikleri tarafından 90’lı ve 2000’li yıllarda defalarca ödüllendirilmiştir.When you are in a place where you are thinking about the image that you present and the type ofrolex replica sale that you lead, you may find that your choice of timepiece has more to say about it than you might believe! replica watches are showing up everywhere, and you will discover that you are seeing them in the boardroom, at the gym, and even in the movies! A divers rolex replica, which is also known as a diving watch, is essentially a wrist replica watches uk that meets the specific needs of professionals in water sports and features heightened water resistance. Where a normal watch is only good for about 100 meters down, a rolex replica uk will be good for at least 200 to 300 meters. Even this impressive feat is often surpassed when you realize that there are plenty of great watches will allow you to go even farther down. These rolex replica sale really go the distance, and they can present a strong sense of the person that you are.